Usługi


Prowadzimy szeroki wachlarz usług informatycznych, z którymi mogą się Państwo zapoznać poniżej.

Wdrażanie oprogramowania.

Prowadzimy instalacje, a także wdrażamy oprogramowanie dla jednostek budżetowych firmy Radix, dla zakładów komunalnych i spółek wodnych firmy Tytan, a także oprogramowanie dla małych i średnich firm autorstwa Asseco Wapro i PC Guard. Dokonujemy także przeniesienia danych z obecnie istniejących programów, zapewniając bezpieczeństwo danych i ciągłość pracy. Z dokładną ofertą oprogramowania mogą się Państwo zapoznać pod zakładką programy.Podstawowe etapy procesu wdrożenia

Przygotowanie dokumentacji

Przygotowanie infrastruktury technicznej

Przygotowanie systemu informatycznego do eksploatacji

Szkolenie pracowników

Testowanie systemu

Właściwe wdrożenie systemu
Bazy danych.


Zarządzamy i administrujemy bazami danych Microft SQL, Postgres SQL. Zajmujemy się także administracją i konserwacją baz danych systemów pracujących w środowisku DOS.

Przeprowadzamy instalację serwerowych rozwiązań dla firm: Windows Server, a także rozwiązań Linuxowych: Debian, Ubuntu, Samba.

Sieci komputerowe

Zajmujemy się budowaniem sieci komputerowych, okablowaniem, instalacją routerów, switchy a także konfigurowaniem urządzeń sieciowych firmy Fortinet, o których możecie przeczytać Państwo obok.

Sprzęt

Partner firmy Fortinet
Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.


Firma Infojar jest partnerem firmy Fortinet, dzięki czemu dostarczamy do Państwa sprzęt najwyższej światowej klasy, który zabezpiecza każdą sieć przed włamaniami i chroni przed wyciekami danych.

Fortinet

Partner firmy Dell

Prowadzimy stałą współpracę z firmą Dell, dzięki czemu dostarczamy do Państwa najwyższej jakości rozwiązania serwerowe, zapewniające bezpieczeństwo i sprawne działanie oprogramowania w firmach i jednostkach administracyjnych.


Dell to także rozrywka. Laptopy, oparte na najwydajniejszych podzespołach to multimedialne centra rozrywki w Państwa domach.

Kasy fiskalne
Prowadzimy sprzedaż, a także serwis urządzeń firmy Posnet, wiodącego Polskiego dystrybutora kas i drukarek fiskalnych Posnet. Przeprowadzamy dla Państwa wszelkie formalności w Urzędach Skarbowych, dzięki czemu nie tracicie czasu na formalności.

Sprzęt komputerowy
Oferujemy pełen wachlarz sprzętu komputerowego: od podzespołów, po całe zestawy PC. Miłośnicy sprzetu mobilnego powinni zapoznać się także z naszą ofertą laptopów i tabletów.

Sprzęt komputerowy ioprogramowanie antywirusowe
Skutecznie wdrażamy oprogramowanie antywirusowe F-Secure, które zabezpiecza Państwa dane i gwarantuje bezproblemowe korzystanie z komputera.