O firmie

Biuro komputerowe INFOJAR jest istniejącą od 1990 roku firmą oferującą kompleksową obsługę informatyczną firm i przedsiębiorstw.

Świadczymy usługi w zakresie wdrażania oprogramowania, instalacji sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, sieci rozległych.

Administrujemy sieciami komputerowymi Microsoft Windows i Novell. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis zarówno sieci, sprzętu jak i oprogramowania.

Specjalizujemy się w obsłudze placówek samorządowych: urzędów miast i gmin, placówek kulturalnych i oświatowych. Zapewniamy obsługę mleczarni, stacji paliw, hurtowni, przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych.

Oferujemy oprogramowanie z zakresu finansów i księgowości, prowadzenia ksiąg podatkowych, gospodarki magazynowej, kadr i płac, środków trwałych i amortyzacji oraz specjalistycznych programów do obsługi stacji paliw, mleczarni, piekarń i cukierni.

Jesteśmy autoryzowanymi dealerami producentów oprogramowania, firm Wa-Pro, Radix, Tytan, PC Guard. Bazując na wieloletnim doświadczeniu przez wszystkie lata działalności udowodniliśmy, że potrafimy sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku i zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych (ar. 36 ust. 2 ustawy z dnia 22 stycznia 1999 r.)

Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną wielu firm i instytucji w regionie. Podejmując współpracę z nami możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc począwszy od analizy przedsiębiorstwa pod względem doboru oprogramowania, instalacji sieci informatycznej, poprzez dostarczenie niezbędnego sprzętu komputerowego i fiskalnego, instalację oraz wdrożenie oprogramowania, po szkolenie personelu oraz prowadzenie solidnego serwisu programów, kas fiskalnych i komputerów.

Zatrudniamy specjalistyczną kadrę, której wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę naszych Klientów, o czym świadczy zaufanie, którym nas obdarzyli.